ZAVŘÍT
Realitní kancelář – LongPro s.r.o.

Aukce nemovitosti

Aukce nemovitosti

Aukce nemovitosti – zvyšte prodejní cenu o desítky procent

Realitní aukce nemovitosti je moderní a netradiční způsob prodeje, který zvyšuje prodejní cenu nemovitostí na trhu a využívá potenciál klasického aukčního prodeje.

Jde o jeden z nejprogresivnějších prodejních nástrojů na současném realitním trhu. Prodáte byt či dům rychle a zcela transparentně. Navíc velmi atraktivní formou a s více než uspokojivým výsledkem. Zcela bezpečně a bez rizika.

Zajistím aukci nemovitosti i vám

Obraťte se na mě kvůli aukci pro zvýšení hodnoty a prodejní ceny vaší nemovitosti, určené k prodeji. V současné době se jedná o postup, který se dere dopředu v trendech na trhu s realitami a má vysoký potenciál.

Princip je jednoduchý – jako u klasické aukce se sejdou zájemci o nemovitost a vyhrává nejvýše položená nabídka. Celá aukce probíhá elektronicky na klientském portálu RE/MAX. Zájemci samozřejmě nejprve absolvují prohlídku nebo několik kol prohlídek a přesně ví, o jaké nemovitosti se ucházejí.

Jaké výhody aukce nemovitosti přináší?

Díky aukci získáte atraktivnější cenu a prodáte vaši nemovitost až o 35 % dráž. Prodejní cena tak díky aukci, na které jsou přítomni různí zájemci, vyroste o desítky procent.

Pracuji s tímto moderním nástrojem a garantuji vám hladký průběh celé akce. Výsledek aukce samozřejmě není definitivní a získané nabídky lze odmítnout. Nic tedy neriskujete a můžete formou aukce jen získat.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • prodáte nemovitost za vyšší cenu
  • dostanete povědomí o reálném zájmu a hodnotě vaší nemovitosti
  • nabídnete vaši nemotivost atraktivní formou
  • vše potřebné k aukci zařídím za vás

Chcete prodat nemovitost za vyšší cenu díky aukci?

DALŠÍ SLUŽBY