ZAVŘÍT
Realitní kancelář – LongPro s.r.o.

Právní servis

Právní servis

Právní servis – kompletní advokátní služby pro vás

Právní servis je jednou ze základních služeb, která provází veškeré operace a dílčí kroky na realitním trhu. Ať už jde o prodej, pronájem, převody majetku, práv nebo koupi nemovitosti, vše by mělo být správně zaznamenáno, ověřeno a právně ošetřeno.

Advokátní kancelář vypracuje rezervační i zprostředkovatelské smlouvy, kupní smlouvy i dohody a další potřebnou dokumentaci.

Zajistím právnické služby i vám

Spolupracuji se zkušenými advokáty v oblasti realit i majetkového práva, kteří pro vás zajistí kompletní bezpečnost a správnost veškerých smluv, dokumentů a spisů.

Zaměřuji se na právo realitní i ochranu spotřebitele. Dostanete hladký a bezpečný průběh celého procesu prodeje, koupě a pronájmu i finanční transakce, bez zbytečných starostí a s úsporou času i nervů.

Proč požadovat právní dohled?

Rozhodně nepodceňujte situaci a nenechávejte nic na náhodě nebo případné důvěře. Vždy spolupracuji s právními orgány pro bezpečí všech zúčastněných stran. Co je psáno, to je dáno a na trhu s realitami by to mělo platit dvojnásob.

Dostanete ode mě zajištěné veškeré podklady, smlouvy a listiny pro bezpečnou garanci operace s nemovitostí. Postarám se i o daňové přiznání z nabytí nemovité věci, poradím se složitějšími případy, jako jsou exekuce nebo převody podílů.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • prodáte, koupíte nebo pronajmete bezpečně
  • dostanete správné a ověřené smlouvy
  • vyhnete se všem rizikům spojeným s obchodem s nemovitostmi
  • vše zařídím za vás pro váš klid a pohodlí

Chcete pomoc právníka pro bezpečný prodej, nákup či pronájem nemovitosti?

DALŠÍ SLUŽBY