ZAVŘÍT
Realitní kancelář – LongPro s.r.o.

Půdorys a 3D náhled

Půdorys a 3D náhled

Půdorys a 3D náhled – zpestřete prezentaci své nemovitosti

Tvorba půdorysu a 3D náhledu jsou další z možností, jak udělat váš inzerát na prodej nebo pronájem nemovitosti zajímavější a atraktivnější pro kupce a potenciální zájemce.

Zájemce nebo budoucí kupce dostane jasnou představu o rozložení pokojů a místností, umístění dveří a oken a celkové rozloze a uspořádání objektu. Pro spoustu lidí je rozkreslený půdorys s popisky zásadní informací o objektu.

Připravím půdorysy a 3D náhledy i vám

Vytvořím vám za pomoci profesionálních programů moderní prodejní vizuály pro efektivní inzerci vaší nemovitosti. Poskytnete tak zájemcům kompletní informace a váš inzerát nezapadne mezi ostatními.

Věřte, že je to další nástroj, který se u klientů osvědčil. Půdorysy jsou vhodné pro bytové jednotky i celá podlaží a přinášejí jasné grafické informace o nemovitosti a jejím rozložení a rozloze.

Proč zahrnout do prezentace půdorys a 3D náhled

Mít v inzerátu na svou nemovitost půdorysy nebo 3D náhledy je další bonus, díky kterému budete o krok napřed. Dáte zájemcům jasné grafické znázornění a vyzdvihnete kvalitu svého sdělení.

Zájemce od vás dostane realistický pohled na interiér i s rozložením a můžete dodat technické popisky a rozměry. 3D náhledy jsou navíc pro spoustu lidí mnohem srozumitelnější, než obyčejné půdorysné nákresy.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • poskytnete zájemcům jasnou představu o nemovitosti
  • vyzdvihnete svou nabídku mezi ostatními
  • urychlíte prodej nebo pronájem nemovitosti
  • zvýšíte šance na prodej nebo pronájem

Chcete zlepšit svou inzerci pomocí půdorysu a 3D náhledu?

DALŠÍ SLUŽBY