ZAVŘÍT
Realitní kancelář – LongPro s.r.o.

Sociální sítě

Sociální sítě

Sociální sítě – efektivní propagace nemovitostí

Sociální sítě jsou v současné době velmi silný a oblíbený kanál, na kterém lze propagovat, prodávat, sdílet a být obecně více vidět. Ani v našem oboru se na ně a jejich potenciál nezapomíná.

Připravím pro vás takovou prezentaci vaší nemovitosti, kterou lze efektivně propagovat na různých sociálních sítích. S vlastní propagací vám samozřejmě pomohu také. Pro váš bezstarostný prodej, nákup nebo pronájem.

Zajistím prezentaci a propagaci nemovitosti

Využiji sílu sociálních sítí pro perfektní prezentaci vaší nemovitosti i její rychlý a snazší prodej nebo pronájem. Připravím vám videoprohlídku, fotografické materiály i kompletní inzerci, kterou lze propagovat a sdílet pomocí Facebooku, Instagramu, YouTube a dalších kanálů.

Právě tam je spousta vašich potenciálních zájemců nebo možných kupců vaší nemovitosti.

Proč využít podpory sociálních sítí?

Trh s nemovitostmi jde technologicky kupředu tak, jako každý jiný a prezentace na sociálních sítích je nezbytná. Díky propagaci nemovitosti na sociálních sítích zvýšíte dosah inzerce, dosáhnete většího počtu potenciálních zájemců, rozšíříte povědomí o vaší nabídce, urychlíte prodej a navíc nabídnete nemovitost atraktivní, moderní a nejen pro mladší generace srozumitelnou formou. Komunikace na sociálních sítích je oblíbená a snadno tam lze narazit na ty pravé kupce nebo nájemce.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • rozšíříte okruh dosahu své inzerce
  • zvýšíte šance na rychlý prodej nebo pronájem
  • vyzdvihnete svou nabídku mezi ostatními
  • oslovíte mnohem více zájemců

Chcete zviditelnit své nemovitosti na sociálních sítích?

DALŠÍ SLUŽBY