ZAVŘÍT
Realitní kancelář – LongPro s.r.o.

Poradenství

Poradenství

Kompletní poradenství ve světě nemovitostí

Pokud se na trhu s nemovitostmi nepohybujete každý den, je jasné, že oceníte, když vám někdo poradí. Ať už s formou prezentace nemovitosti, s umístěním inzerce, s hledáním nájemců, se smlouvami, oceněním vašeho domu nebo bytu, nebo třeba s tím, jak dlouho prodej trvá, co čekat a na co se připravit.

Na trhu s realitami poradím i vám

Proto se na mě můžete kdykoliv obrátit a zajistím vám profesionální poradenství v oblasti koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitosti. Od jednodušších dotazů přes složitější operace typu zástavní právo nebo daňové poradenství.

Pomohu vám řešit jednotlivé kroky a oprostit se od obav a nejistot, které mohou operace s nemovitostmi provázet. Pro váš klid a bezpečné transakce na realitním trhu.

Proč si přijít pro radu ke mě?

V naší společnosti pracuje celá řada odborníků s různou specializací, můžete se tedy spolehnout, že vám dokážu poradit v širokém spektru dotazů, buď osobně, případně za pomoci kolegů. Spolupracuji s profesionálními marketéry, právníky, fotografy a dalšími odborníky, kteří se společně se mnou podílí na kvalitních realitních službách.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • vždy je dobré využít poradenské činnosti od profesionálů
  • vyhnete se případným nepříjemnostem a rizikům
  • nenechám vás prodat pod cenou nebo zbytečně prodlužovat prodej
  • dovedu vám poradit v širokém spektru realitní problematiky

Chcete poradit ohledně nemovitostí?

DALŠÍ SLUŽBY